Ak máš nejakú otázku, nehanbi sa a napíš.


Otázka: Dobry den my mame kod 66108 a ukazuje nam ti že žiak s tym to kodom nesutažil ako je to teda možne...kod mame v žiackej nalepeny ...ako sa teda dozviem vysledky ??? škola je ZS s MS Gbely dakujem s pozdravom Majorova

Všetkovedko: Dobrý deň, opýtajte sa, prosím v škole. Možno vaše dieťa dostalo do žiackej knižky omylom iný kód.


Otázka: ahoj vsetkovedko, na ktorom mieste som sa umiestnil na slovensku? Som jakub blahusiak zo skoli bellamos v martine.

Všetkovedko: Svoje výsledky máš na tejto stránke v Získal si titul Všetkovedko? Pozri si ich pod svojim kódom. My nepoznáme mená súťažiacich.


Otázka: Kedy dostaneme ceny?????

Všetkovedko: Do škôl sme všetko poslali, musíš sa opýtať tam.


Otázka: Ahoj Všetkovedko! Chcel by som sa ta spytat, či by si mi nepovedal ako sú zoradene ceny tento rok tak ako to máš na stránke na minuli rok. ďakujem

Všetkovedko: Budú na stránke, prepáč, zatiaľ sme to nestihli.


Otázka: Ahoj Všetkovedko!minulý rok som diplomy a ceny dostala 31.1 ale tento rok som nedostala nič.Ako to?

Všetkovedko: Do škôl sme všetko poslali, musíš sa opýtať tam.


Otázka: Ahoj Všetkovedko! Radi by sme sa spýtali prečo sme ešte nedostali ceny ani diplomy. Už je po polročnom vysvedčení. Vopred ďakujeme!

Všetkovedko: Do škôl sme všetko poslali, musíte sa opýtať tam.


Otázka: Ahoj všedkovedko. Ako je možné že si mi strhol 14-bodov ked som mala iba 2-chyby a za jednu úlohu je pritom iba -2 body.

Všetkovedko: Za správne vyriešenú úlohu je plus 5 bodov. Za nevyriešenú 0 bodov.Za nesprávne vyriešenú mínus dva body. Takže za zlú odpoveď na úlohu máš oproti maximu 7 bodov menej.


Otázka: Ahoj Všetkovedko! Ďakujem za krásny titul Všetkovedko. Je veľmi pekný. Už som druhý rok súťažila. Tento rok som vyhrala veľmi pekné veci

Všetkovedko: Gratulujem a teším sa s tebou.


Otázka: Ahoj Všetkovedko!ja ako štvrtáčka som mala 3 chyby a jeden druhák mal 2 chyby tak ako to,že Všetkovedko školy som ja a nie on?

Všetkovedko: Lebo ty si percentuálne predbehla viac detí ako on. Ale to je pre teba ešte ťažká matematika. Neboj, urobil som to dobre.


Otázka: ahoj všetkovedko! žiaľ na tvojej stránke sme zatiaľ nenašli zobrazené aktuálne ceny pre úspešných riešiteľov. Sú zobrazené len ceny z r. 2017/18. Myslím, že zvedavé deti by zaujímalo o čo vlastne súťažili. Súťaž je super/ okruh zamerania otázok široký/, ale akosi koordinácia okolo nej má sem- tam medzery, najmä aktuálnosť vašej stránky.

Všetkovedko: Ahoj, v aktualitách sme ceny zverejnili už 17.1.


Otázka: Ahoj Všedkovedko som štvrták a získal som 166 bodov a je aj tretiak a získal 165 bodov no a udelili ste mu titul Všetkovedko školy ale ja mám viac bodov preto by som titul Všetkovedko školy mal získať ja.

Všetkovedko: Titul VŠETKOVEDKO ŠKOLY získal súťažiaci, ktorý predbehol vo svojej kategórii najväčšie percento súťažiacich. Nemusí to byť žiak, ktorý v rámci školy získal najviac bodov.


Otázka: Ahoj Všetkovedko, minulý rok sa mi darilo. Získal som hru Wicked Witches Way. V hre sú len anglické pravidlá, vieš mi poslať pravidlá po slovensky na mail? v škole ich nemajú. Ďakujem. Maroš

Všetkovedko: Ahoj, vlani sme ich posielali do škôl. Ak ich nemáš, napíš nám na vsetkovedko@talentida.sk svoju mailovú adresu, pošleme ti ich.


Otázka: chcem sa Vás opýtať ohľadom výsledkov žiakov. Na vašej stránke ste uviedli, citujem: \"dňa 24.01.2019 -na stránke súťaže budú zverejnené celkové výsledkov žiakov\". Z tých výsledkov sa dieťa ale nedozvie, či patrilo medzi úspešných riešiteľov, a dnes je 25.1.2019. Je naozaj nutné deti zavádzať nepresnými termínmi, ktoré ste uviedli na stránke alebo nie je možné to zverejniť skôr ako sa to dieťa dozvie osobne od p. učiteľky? za odpoveď ďakujem.

Všetkovedko: Práve sme to zverejnili, ospravedlňujeme sa za jednodňové omeškanie.


Otázka: Ahoj Všetkovedko, na stránke máš uvedené, že podrobné výsledky budú zverejnené 24.1. 2019, ale stále tam nie sú. Kedy budú? Ďakujem

Všetkovedko: Práve sme to zverejnili.


Otázka: Ahoj Všetkovedko, chcela som sa len opýtať, či budú podrobné výsledky už dnes ? Ďakujem

Všetkovedko: Nie, až budúci týždeň.


Otázka: Ahoj Všetkovedko, prosím Ťa a kde budú zverejnené podrobné výsledky? Na úvodnej stránke, alebo pod heslom. Ďakujem :)

Všetkovedko: Na úvodnej stránke nájdeš na ne link.


Otázka: Ahoj Všetkovedko dajú sa podrobné výsledky pozrieť skôr ako 24.1? Lebo minule sa dali pozrieť už 20.12.

Všetkovedko: Dobrý deň, prvé výsledky sa dali pozrieť od 20.12. Podrobné výsledky zverejníme budúci týždeň.


Otázka: Ak som mal najviac bodov zo štvrtákov v našej škole, dostanem diplom Všetkovedko školy?

Všetkovedko: Diplom Všetkovedka školy dostane ten, kto predbehne najväčšie percento detí.


Otázka: ahoj, chcem sa spýtať prečo mám z možných 210 bodov v štvrtáckom všetkovedkovi 189 bodov, keď som stratil iba 6 bodov - 3 chybne odpovede?

Všetkovedko: Napíš mail na vsetkovedko@talentida.sk so svojim kodom.


Otázka: Ahoj,tento rok som bola po prvý raz na Všetkovedkovi.Bolo to super!!!

Všetkovedko: Tešíme sa :-)


Otázka: Ahoj Všetkovedko, nedájú sa pozrieť výsledky skôr ako 21. decembra 2018?

Všetkovedko: Žiaľ, nie


Otázka: Ahoj Všetkovedko dá sa podľa toho kódu pozrieť výsledky ?

Všetkovedko: Výsledky sa budú dať pozrieť 21.12.


Otázka: Ahoj, kedy budú výsledky?

Všetkovedko: Na stránke nájdeš prvé výsledky 21.12.


Otázka: Ahoj Všetkovedko o koľkej začnú deti súťažiť dňa 29.11.2018? Ďakujem

Všetkovedko: To je na rozhodnutí školy.


Otázka: Ahoj Všetkovedko tohtoročné úlohy ťažké. Pred chvíľou som robila test a skoro som nič nevedela boli tam aj veci ktoré sme sa neučili.

Všetkovedko: Tohtoročné úlohy si si určite nemohla vyskúšať :-)


Otázka: Ahoj Všetkovedko už sa veľmi teším na tohtoročné otázky pred chvíľou som doriešila Vyskúšaj sa ,ale neviem nájsť výsledky z minulého roku.Kde sú?

Všetkovedko: Výsledky z minulého roka už nie sú dostupné.


Otázka: Ahoj všedkovedko koľko škôl píše všedkovedka?

Všetkovedko: Takmer 800.


Otázka: Dobrý deň všetkovedko, prosím sú úlohy z minulého roka niekde uložené tak, aby sa dali vytlačiť na pár stránkach a dieťa nemuselo sedieť dlho za počítačom? Našla som len interaktívnu formu na stránke. Vďaka, radi by sme to riešili bez PC na papieri. Ľuba

Všetkovedko: Dobrý deň, ponúkame túto formu, aby dieťa vedelo hneď aj to, ako sa mu úlohy podarilo vyriešiť.


Otázka: Dobrý den,všetkovedko, chcem sa opytat mam syna v 1 triede je veľmi sikovny skola sa prihlasila ale jeho nechcela zobrať lebo je prvak. Problem je len v tom že by mu to musel niekto prečítat na prvačika ešte nevie dobre čítať. Ale mala by som zaujem.

Všetkovedko: Dobrý deň, to je skvelé, že máte takého šikovného synčeka. Ale súčasťou Všetkovedka je aj čítanie s porozumením. Tak s ním preriešte iba test zo stránky. V marci bude súťaž Matematický klokan, ktorý je určený aj prváčikom. do toho sa môže zapojiť.


Otázka: Dá sa prihlásiť aj samostatne a súťažiť so skolou? Kvôli chorobe som celý týžden nebol v škole a nestihol som sa prihlásiť.

Všetkovedko: Samostatne sa súťažiť nedá, ale ak škola prihlásila žiakov, vieme ťa tam pridať. Napíš na vsetkovedko@talentida.sk


Otázka: Ahoj všedkovedko.Môžu súťažiť aj piataci?Dakujem za odpoved.

Všetkovedko: Ahoj, tento rok uz piataci budú súťažiť v Expertovi, s podobnými testami, ako mal v minulosti pre nich Všetkovedko 5


Otázka: Prečo sú súťaže iba po 4 ročník?

Všetkovedko: Vela sutazi je aj pre 2.stupen, MAKS, Expert, Matematický klokan


Otázka: ahoj nepoznáš náhodou nejakú súťaž kde nemusím súťažiť so školou?

Všetkovedko: Napriklad Maks a Maksík


Otázka: Môžem súťažit aj bez školy?

Všetkovedko: Nie, súťažiť sa dá iba v škole.


Otázka: kde si prosím môžem pozrieť úlohy aj z predminulých ročníkov? Nasla som len z minulého roku

Všetkovedko: Zverejňujeme iba úlohy z predchádzajúceho roku.


Otázka: Dobrý deň, chcela by som sa spýtať, či neuvažujete nad zmenou termínu súťaže, nakoľko na väčšine škôl je vzhľadom na mimoriadny sviatok v utorok, riaditeľské voľno.Ďakujem. miriam

Všetkovedko: Asi došlo k nedorozumeniu. Súťaž je 29.11., nie 29.10.


Otázka: Dobrý deň, otázky pre žiakov sú čítane učiteľmi alebo individuálne (sám žiak). Ďakujem

Všetkovedko: Otázky si čítajú žiaci sami.


Otázka: Ahoj Všetkovedko.Prosím Ťa, chcela by som vedieť, či keď som získala diplom Všetkovedko školy, či som mala dostať aj diplom Všetkovedko. V škole mi odovzdali iba diplom Všetkovedko školy,ceruzku a hru Zlatý poklad. Veľmi som šťastná, že som vyhrala a ďakujem veľmi pekne za krásnu cenu. Ďakujem za odpoveď. Alicka

Všetkovedko: Mala si dostať aj diplom Všetkovedka.


Otázka: Dobrý deň, Ďakujeme za krásnu výhru - hru Wicked Witches Way. Len sme smutní z toho, že k hre chýba slovenský návod. Laura

Všetkovedko: Ospravedlňujeme sa, nevedeli sme o tom, ale zoženieme ich a pošleme do škôl. Prípadne ich zavesíme aj na stránku.


Otázka: Ahoj Všetkovedko, tohto roku sa mi celkom darilo. Získala som hru Wicked Witches Way. Som však sklamaná, že som v nej nenašla pravidlá po slovensky. Som ešte len druháčka a po anglicky ešte tak dobre neviem. Nevieš mi poslať pravidlá po slovensky? Sklamaná Lucka :(

Všetkovedko: Ospravedlňujeme sa, nevedeli sme o tom, ale zoženieme ich a pošleme do škôl. Prípadne ich zavesíme aj na stránku.


Otázka: Milý Všetkovetko:) Ďakujem ti za krásny diplom a hru Zlatý poklad. Nikdy som neverila že to vyhrám. Ďakujem... Tvoja úlohy riešiaca Simonka Macášková.

Všetkovedko: Tešíme sa s tebou, Simonka.


Otázka: Mily Vsetkovedko:) dakujem za krasnu loptu, konecne som ziskala Velky diplom...a kazdy rok od druhej triedy postupujem, zlepsujem sa...nabuduci rok, to uz bude posledny, dufam, ze ziskam tych 5 hlav....dakujem tvoja ulohy riesiaca Jasminka

Všetkovedko: Jasminka, gratulujeme a budeme ti budúci rok držať palce.


Otázka: Ahoj Všetkovedko. Veľmi som sa tešila na túto súťaž a bola som rada, že som sa jej mohla zúčastniť. Chcem sa opýtať na výsledky. Pri mojom hodnotení je uvedená informácia, že som získala 154 bodov zo 168 možných. Odpovedala som chybne v 2 otázkach a stratila som 4 body. Čiže by to malo byť 164 bodov. Viete sa na to pozrieť, prosím? Môj kód žiaka je: 56481. Ďakujem veľmi pekne. Rada sa zapojím aj nabudúce.

Všetkovedko: Ahoj, mala si 22 otázok dobre - to je 22 x 5 = 110 bodov, plus 48 bodov bonus a mínus 4 body za chybné odpovede, teda 110 + 48 - 4 = 154 bodov. (Za nesprávnu odpoveď nielen stratíš 2 body, ale ani 5 bodov nezískaš.)


Otázka: Ahoj Všetkovedko myslíš že 168 bodov z 210 je dobrý výsledok?

Všetkovedko: Myslím, že celkom dobrý.


Otázka: bude aj dalši všetkovedko? a dostala som titul? moj kód je 35891

Všetkovedko: Bude, samozrejme :-)


Otázka: Je všetkovedko na všetkých skolach ?

Všetkovedko: Nie na všetkých ale na veľa školách


Otázka: paci sa mi vsetkovedko

Všetkovedko: :-)


Otázka: Dobrý deň prváci na súťaž nemôžu ísť? Ďakujem za odpoveď dovidenia:-)

Všetkovedko: Môžu, ak zvládnu druhácke úlohy :-)


Otázka: prave nam skoncil vsetkovedko bolo to super mame teraz INF tak som Ti napisal

Všetkovedko: Ďakujem :-)


Otázka: Da sa sutazit aj bez skoly?

Všetkovedko: Nie, Všetkovedko prebieha v škole.